Rezervirajte sada - Porticello Village | Vaš savršeni kamp

    Porticello Village

    Località Porticello 84040 Marina di Camerota, Italy
    viewers100+pregleda u posljednjem mjesecu
    Porticello Village
    Sezona rada
    7. svi7. ruj

    Kamp Porticello Village

    Doživite ljepotu Italije u Porticello Village Campground, smještenom u prekrasnoj Marina di Camerota, južno od Amalfijske obale. Ugniježden u proslavljenom Prirodnom parku Cilento, ovaj kamp nudi savršen spoj opuštanja i avanture usred tkanja prirodnih ljepota, od bujnih zelenih maslinika do netaknutog pristupa plaži.

    Sadržaji kampa

    Kamp je okružen sjenovitim područjima, pružajući osvježenje tijekom toplih ljetnih dana. Gosti mogu birati između raznih parcela pogodnih za šatore, kamp-prikolice i kamp-kućice (RV), sve smještene blizu osnovnih sadržaja.

    • Prostrane parcele: Dobro održavana mjesta za šatore i kamp-prikolice osiguravaju privatnost i udobnost.
    • Parking: Na raspolaganju je parkiralište u sklopu kampa radi praktičnosti gostiju.
    • Skladištenje karavana: Ponuđene su sigurne opcije pohrane za karavane kada se ne koriste.
    • Topli tuševi: Uživajte u toplim tuševima uz izvrsne sanitarne sadržaje.
    • Priključci za struju: Sve parcele opremljene su priključcima za struju.

    Sadržaji na licu mjesta

    Porticello Village nudi niz sadržaja osmišljenih da unaprijede vaš boravak:

    • Restoran: Samoposlužni restoran nudi lokalna jela iz regije Cilento i međunarodnu kuhinju, poslužene na terasi pod sjenom stoljetnih maslina.
    • Bar: Ugodan bar koji nudi osvježenje i lagane grickalice.
    • Mini-market: Dobro opremljen osnovnim potrepštinama za bezbrižan odmor.

    Plaža i aktivnosti na otvorenom

    Gosti imaju pristup određenom dijelu plaže, idealnom za sunčanje i kupanje u kristalno čistom moru. Plaža je opremljena ležaljkama i suncobranima, što osigurava ugodan i opuštajući boravak. Bilo da više volite uživati na suncu ili se baviti vodenim sportovima, plaža zadovoljava sve želje.

    Za one koji žude za avanturom, Porticello Village nudi organizirane izlete. Istražite veličanstvenu obalu, skrivene uvale i nevjerojatne podvodne krajolike idealne za ljubitelje ronjenja. Gosti također mogu otkriti brojne obližnje špilje, dostupne plivanjem ili vožnjom brodom.

    Opcije smještaja

    Novo izgrađeni apartmani u Porticello Villageu namijenjeni su malim grupama ili obiteljima, nudeći:

    • Kapacitet: Smještaj za 4 do 6 osoba.
    • Panoramske terase: Prekrasan pogled na more s privatnih terasa.
    • Sadržaji za udobnost: Opremljeni spavaćom sobom, dnevnim boravkom s kaučem na razvlačenje, potpuno opremljenom kuhinjicom i modernom kupaonicom.
    • Osnovne pogodnosti: Uključuje posteljinu, visokokvalitetne uređaje i posuđe za jelo.

    Priroda i okolina

    Uživajte u mirnim šetnjama slikovitim stazama unutar imanja, okruženi botaničkim vrtovima i blagim brežuljcima. Prostrano zemljište obuhvaća mirna mjesta u hladu stoljetnih maslina, idealna za predah i opuštanje. Krajolik je skladna mješavina brežuljaka, mediteranskog makije i živopisnog mora.

    Dolazak

    Porticello Village je lako dostupan automobilom ili vlakom:

    • Autom: Idite autocestom A1 do izlaza Battipaglia ili Eboli, a zatim slijedite putokaze za Agropoli, Vallo della Lucania i Marina di Camerota.
    • Vlakom: Putujte linijom Salerno–Reggio Calabria do stanice Pisciotta, zatim nastavite lokalnim autobusom ili taksijem do Marine di Camerota.

    Opustite se u malom raju u Porticello Villageu, gdje se prirodna ljepota i suvremena udobnost susreću — savršeno mjesto za nezaboravan talijanski odmor.

    Lokacija kampa

    Località Porticello 84040 Marina di Camerota, Italy

    Recenzije gostiju

    SORTIRAJ PO

    Nema recenzija za ovaj kamp.

    FAQ

    It is described as being a few minutes from the beaches of Marina di Camerota, with easy access to the coast.

    Guests can choose between rooms, bungalows set in the greenery, and sea-view apartments.

    The campsite has large pitches for tents, caravans, and campers, with many shaded areas and electric hook-up available.

    The area is suited to sea activities, snorkeling, and boat excursions, and it is close to places such as Cala degli Infreschi and the Infreschi and Masseta Marine Protected Area.

    Kampovi u blizini Porticello Village

    Nema kampova u radijusu 30 km.