Rezervujte nyní - Wildwood Resort | Váš dokonalý kemp

    Wildwood Resort

    LA
    viewers100+zobrazení za poslední měsíc
    Wildwood Resort

    Wildwood Resort: Přírodní únik

    Ukrytý v nádherné krajině Louisiany, Wildwood Resort nabízí dokonalou kombinaci dobrodružství a odpočinku pro rodiny a milovníky přírody. S řadou vybavení a aktivit je tento kemp ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od shonu každodenního života.

    Ubytování

    Wildwood Resort poskytuje různé možnosti ubytování vhodné pro různé velikosti skupin:

    • Prostorné chaty: Chata pojme pohodlně až 24 osob, má 8 ložnic a 8,5 koupelen.
    • Společenská místnost: Obývací pokoj nabízí impozantní 40stopý strop s útulným krbem, což poskytuje vynikající prostor pro setkání.
    • Funkce soukromí: I když chata není přizpůsobena pro osoby se zdravotním postižením (ADA), nabízí dostatek prostoru pro rodinnou zábavu a odpočinek.

    Aktivity a vybavení

    Dobrodružství čeká v Wildwood Resort s množstvím aktivit navržených pro všechny věkové kategorie:

    • Vodní aktivity: Užijte si tematické šlapadla, paddleboardy, kajaky a hydro kola na čistých rybnících Wildwood Lake.
    • Rybaření: Resort nabízí 3 rybníky s chovem ryb pro chyť a pusť, ideální pro rybářské nadšence.
    • Plavecké bazény: Hosté se mohou osvěžit v příjemných bazénech resortu.
    • Dětské hřiště: Rodiny s dětmi ocení vyhrazené herní plochy určené pro mladší návštěvníky.
    • Pozorování a krmení zvířat: Zapojte se do přírody prostřednictvím aktivit pozorování a krmení zvířat dostupných v resortu.
    • Soukromý přístav pro lodě: Soukromý přístav usnadňuje milovníkům lodí objevování okolních vod.

    Stravování a grilovací zařízení

    Resort také nabízí několik možností stravování pro hosty:

    • Grilovací terasa: Za poplatek za pronájem si hosté mohou užít plně vybavenou grilovací terasu s plochým grilem, lednicí, mrazáky a BBQ ohništěm – ideální pro rodinné grilování.
    • Pavilon: Pavilon je uzavřený skleněnými stěnami, což z něj činí perfektní místo pro jídlo nebo setkání s panoramatickým výhledem na okolí.

    Vybavení pro pohodlí

    Wildwood Resort se stará o své hosty s několika praktickými funkcemi:

    • Wi-Fi přístup: K dispozici je bezplatné bezdrátové připojení k internetu, které vám pomůže zůstat ve spojení.
    • Obchod se suvenýry a návnadami: Na místě je obchod s nezbytnostmi a zábavnými předměty, který zpříjemní váš kempingový zážitek.
    • Stanice na čištění ryb: Pro rybáře je k dispozici vyhrazené místo pro čištění úlovků.
    • Možnosti pronájmu: K dispozici jsou různé pronájmy, včetně tematických šlapadel, s cenami od 65 USD za den.

    Informace o rezervaci

    Rezervace pobytu v Wildwood Resort je jednoduchá:

    • Záloha na rezervaci: Při rezervaci je vyžadována záloha na jednu noc.
    • Časy příjezdu a odjezdu: Příjezd začíná v 16:00 a odjezd je do 11:00.
    • Zásady storna: Hosté mají nárok na plnou refundaci minus poplatek za kreditní kartu, pokud zruší rezervaci před 30 dny; storna do 14 dnů předem nejsou refundována.

    Závěr

    S díky svému úchvatnému přírodnímu prostředí, široké škále aktivit a flexibilnímu ubytování je Wildwood Resort ideální volbou pro vaši příští rodinnou dovolenou nebo venkovní dobrodružství. Ať už rybaříte, plavete nebo si jen odpočíváte u jezera, jistě si v tomto krásném kempu v Louisianě vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky.

    Poloha kempu

    Hodnocení zákazníků

    SEŘADIT PODLE

    Pro tento kemp zatím nejsou žádné recenze.

    FAQ

    RV sites can fit any size RV and include 30/50 amp electricity, security lighting, and full hook-ups with water and sewer connections.

    RV guests have access to the resort’s amenities, including a seasonal grill, stocked fishing ponds, a covered and lighted fishing pier, a private boat launch, three swimming pools, a gift shop, a basketball court, wildlife viewing, bird watching, bike riding, a playground, and 40 acres of nature.

    The three swimming pools are open from Memorial Day through Labor Day.

    Yes. The resort describes itself as a place for families, couples, and outdoor enthusiasts, and notes that kids can enjoy the playground and pools while adults fish, boat, or relax in nature.

    Wildwood Resort offers a wide variety of cabins, from cozy retreats for couples to large group cabins, including options that sleep up to 24 guests.

    Nejlepší kempy v okolí Wildwood Resort

    Žádné kempy nalezeny v okruhu 30 km.