Rezervirajte zdaj - Clayton RV Park | Vaš popoln kamp

    Clayton RV Park

    903 South 5th Street, Clayton, NM 88415,
    viewers100+ogledov v zadnjem mesecu
    Clayton RV Park

    Clayton RV Park

    V objemu slikovite pokrajine Clayton v Novi Mehiki Clayton RV Park nudi kampistom popolno kombinacijo naravne lepote in sodobnih ugodnosti. Ta kamp je idealna destinacija za družine, pustolovce in vse, ki želijo raziskovati naravo ob udobnem kampiranju. Blizina čudovitega državnega parka Clayton Lake še povečuje njegovo privlačnost, saj gostom ponuja številne aktivnosti tik pred vrati.

    Značilnosti in ugodnosti

    Clayton RV Park je opremljen z različnimi funkcijami, ki zagotavljajo prijetno bivanje za vse obiskovalce:

    • 26 urejenih kampirnih mest: Ponujajo različne ravni parkovnih ugodnosti, primerne za različne stile kampiranja.
    • Priključki za vodo in elektriko: 7 kampirnih mest z vodo in 9 z vodo ter 30-ampersko električno napeljavo nudijo fleksibilnost za uporabnike avtodomov.
    • Sanitarije in tuši: Čiste in dostopne sanitarne naprave s tuši povečujejo udobje in priročnost.
    • Skupinski piknik prostor: Na voljo sta 2 zavetišči, idealna za družinska srečanja ali skupinske dogodke.
    • Suhi WC-ji: Na voljo za tiste, ki bivajo nekoliko dlje, zagotavljajo higieno v naravnem okolju.
    • Ognjišča in žari: Uživajte v večerih ob tabornem ognju ali piknikih, ki bogatijo vašo kampersko izkušnjo.
    • Prijazno do hišnih ljubljenčkov: Vaši ljubljenčki so dobrodošli, kar omogoča družinske izlete tudi za vaše kosmate prijatelje.

    Aktivnosti

    Clayton RV Park ni le kraj za kampiranje; je tudi vhod v številne rekreativne dejavnosti:

    • Vožnja z ladjo: Z bližnjim dostopom do rampe za čolne lahko obiskovalci uživajo v prijetnih dnevih na vodi.
    • Ribolov: Ribiči lahko pričakujejo ulov različnih vrst rib v kristalno čistih vodah Clayton Lake.
    • Pohodništvo in naravne poti: Raziščite okoliške pokrajine po dobro označenih poteh, primernih za vse ravni spretnosti.
    • Opazovanje divjih živali: Raznoliki ekosistemi parka so dom številnim vrstam ptic in lokalni divjadi, kar je prava poslastica za ljubitelje narave.
    • Dinozavrovi sledi: Bližnje znamenitosti, vključno z eno največjih sledi dinozavrov v Severni Ameriki, ponujajo izobraževalne in edinstvene možnosti raziskovanja.

    Zakaj izbrati Clayton RV Park?

    Clayton RV Park izstopa kot vrhunska kamping destinacija zaradi:

    • Dostopnosti: Ugodno lociran ob glavnih cestah, enostavno dostopen tako lokalnim prebivalcem kot popotnikom.
    • Slikovitih razgledov: Obdan z valovitimi travniki severovzhodne Nove Mehike, park obljublja slikovite razglede na vsakem koraku.
    • Družabnih dogodkov: Redno organizirani dogodki in aktivnosti omogočajo gostom povezovanje z lokalno skupnostjo in bogatejšo kampersko izkušnjo.
    • Kulturne dediščine: Bogata zgodovina in arheološki pomen območja obogatita vašo počitniško izkušnjo.

    Ne glede na to, ali iščete miren oddih, pustolovsko doživetje ali družinam prijazno kampiranje, je Clayton RV Park vaša popolna destinacija. Potopite se v naravo, uživajte v številnih razpoložljivih rekreativnih aktivnostih in ustvarite trajne spomine v čudoviti Novi Mehiki.

    Lokacija kampa

    903 South 5th Street, Clayton, NM 88415,

    Mnenja gostov

    RAZVRSTI PO

    Za ta kamp še ni mnenj.

    FAQ

    Park se nahaja v severovzhodnem Novem Mehiku na naslovu 141 Clayton Lake Road, Clayton, NM 88415.

    Obiskovalci lahko uživajo v čolnarjenju, piknikih, ribolovu, pohodništvu, opazovanju divjih živali in na interpretativnih poteh. Park ponuja tudi izobraževalne programe.

    Park ima 5 kampov in 26 urejenih kampirnih mest, vključno z mesti z vodo ter mesti z vodo in električnim priključkom. Na voljo so tudi skupinska kampirna mesta.

    Park ima sanitarije z vodo, suhe toalete, center za obiskovalce in observatorij.

    Najboljši kampi v bližini kampa Clayton RV Park

    V okolici 30 km ni kampov.