Rezervirajte zdaj - Ecclefechan Hotel | Vaš popoln kamp

    Ecclefechan Hotel

    Ecclefechan Hotel, Ecclefechan Hotel, High Street, Lockerbie, Dumfries and Galloway, Scotland, DG11 3DF
    viewers100+ogledov v zadnjem mesecu
    Ecclefechan Hotel

    Kamp Ecclefechan Hotel

    Dobrodošli v Ecclefechan Hotel, očarljivi lokaciji, ki se nahaja v slikoviti regiji Dumfries and Galloway na Škotskem. Ta zgodovinski hotel, ustanovljen v 1730-ih, je bil skrbno vzdrževan in trenutno prenavljan, da bi izboljšal izkušnjo gostov. Ponuja različne nastanitvene možnosti in številne bližnje znamenitosti, zaradi česar je idealna izhodiščna točka za popotnike, ki želijo raziskati to čudovito območje.

    Nastanitvene možnosti

    Ecclefechan Hotel ponuja različne udobne sobe, prilagojene za vse vrste popotnikov:

    • Dvoposteljne sobe: na voljo od 75,00 £ na noč, popolne za pare ali samostojne popotnike.
    • Dvoposteljne sobe z ločenima posteljama: od 68,00 £ na noč, ponujajo prilagodljivost za prijatelje ali družine.
    • Družinske sobe: za do štiri goste, na voljo od 95,00 £ na noč, zagotavljajo dovolj prostora za vse.
    • Enoposteljne sobe: idealne za samostojne popotnike, na voljo od 55,00 £ na noč.

    Storitve in ugodnosti

    V Ecclefechan Hotel lahko gostje uživajo v različnih ugodnostih, ki izboljšajo njihov bivanje:

    • Brezplačen Wi-Fi: ostanite povezani po celotnem objektu.
    • Lastna kopalnica: vsaka soba je opremljena z lastno kopalnico za vašo udobje.
    • Prijetna kulinarična izkušnja: uživajte v obilnem zajtrku ali doma pripravljeni večerji, ki je na voljo za samo 6,99 £.
    • Prijazno do hišnih ljubljenčkov: dobro vzgojeni psi so dobrodošli za majhno doplačilo, kar olajša potovanje lastnikom hišnih ljubljenčkov.

    Bližnje znamenitosti in aktivnosti

    Ecclefechan Hotel je idealno lociran za tiste, ki želijo raziskati slikovito lepoto in bogato zgodovino Dumfries and Galloway. Gostje imajo enostaven dostop do:

    • Gretna Green: odkrijte zgodovinski pomen te znane poročne destinacije, ki je le kratek sprehod stran.
    • Ribolov in golf: lokalne športne priložnosti so številne, privlačne za ljubitelje narave in športa.
    • Pešpoti: uporabite hotel kot izhodišče za raziskovanje bližnjih pohodniških poti, vključno z deli Annandale Way, ki ponujajo osupljive razglede.
    • Kulturni obiski: doživite lokalno zgodovino in znamenitosti, od gradu Hoddom do slikovitih poti ob Solway Firth.

    Zakaj izbrati Ecclefechan Hotel?

    Kot družinsko voden objekt se Ecclefechan Hotel ponaša s toplo gostoljubnostjo in edinstvenim vzdušjem, kjer je vsak gost obravnavan kot družinski član. Odlična lokacija v kombinaciji z pozorno storitvijo ga naredi popolno izbiro za popotnike, ki želijo sprostiti in uživati v lepoti Škotske.

    Ne glede na to, ali potujete skozi na poti ali načrtujete sproščujoč obisk čudovite podeželske pokrajine, je Ecclefechan Hotel vaša vstopna točka do nepozabne izkušnje v Dumfries and Galloway.

    Lokacija kampa

    Ecclefechan Hotel, Ecclefechan Hotel, High Street, Lockerbie, Dumfries and Galloway, Scotland, DG11 3DF

    Mnenja gostov

    RAZVRSTI PO

    Za ta kamp še ni mnenj.

    FAQ

    It is a 300-year-old family-run hotel and traditional pub in Ecclefechan, Dumfries & Galloway.

    The inn has 13 comfortable rooms.

    Yes. The inn serves home-cooked food.

    Yes. The pub offers real ales.

    The inn describes itself as offering a warm Scottish welcome.

    Najboljši kampi v bližini kampa Ecclefechan Hotel

    V okolici 30 km ni kampov.