Sea Air Village
Dobrodošli v Sea Air Village
Sea Air Village, ki se nahaja le nekaj minut od čudovitih obal Rehoboth Beach v Delawareju, je prijazen kamp in skupnost. Popolno umeščen, da ponuja tako mirnost kot dostopnost, zagotavlja idealno kombinacijo udobja, življenjskega sloga in prostega časa – zaradi česar je popolna izbira za tiste, ki iščejo obalni oddih.
Pregled skupnosti
Sea Air Village je družinam prijazna skupnost, ki je namenjena tako mladim družinam kot prebivalcem, starejšim od 55 let. S široko ponudbo proizvedenih domov za nakup ali najem ta skupnost spodbuja sproščen in živahen življenjski slog, postavljen na privlačni kulisi obale Delawareja.
Udobja za vse
Ta kamp ponuja obilico zunanjih ugodnosti, ki ustrezajo aktivnemu življenjskemu slogu:
- Dva bazena: Popolna za ohladitev med vročimi poletnimi dnevi ali uživanje v sproščenem plavanju.
- Fitnes center: Popolnoma opremljen z modernimi kardio in utežnimi napravami za tiste, ki radi ostajajo v formi.
- Klubska hiša: Osrednje središče za družabne dogodke, srečanja in skupnostne aktivnosti.
- Košarkarska igrišča: Vključite se v prijateljsko tekmovanje ali vadite met s sosedi.
- Pasji park: Prostoren prostor, kjer se lahko vaši kosmati prijatelji sprehajajo in družijo.
- Paviljon z žari: Idealno za skupnostna srečanja ali družinske piknike.
- Igralnica: Zabaven prostor za otroke za plezanje, zibanje in igro.
- Prostor za shranjevanje čolnov: Popolno za ljubitelje vode, ki želijo raziskovati bližnje vodne poti.
Možnosti domov
Sea Air Village ponuja različne domove, od skromnih tlorisov z dvema spalnicama in dvema kopalnicama do prostornijih možnosti s tremi spalnicami. Vsak dom je stilsko zasnovan in vključuje visokokakovostne lastnosti, kot so:
- Odprti tlorisi: Popolni za zabavo in maksimalno izrabo bivalnega prostora.
- Moderne kuhinje: Opremljene z nerjavečimi aparati, vključno z pomivalnimi stroji, mikrovalovkami in obilico shranjevalnih prostorov.
- Luksuzne kopalnice: Veliko domov ima lastne kopalnice z tuši za hojo in vrtne kadi.
- Zunanji prostori: Terase, sprednje verande in lepo urejeni vrtovi za sprostitev in zunanje dejavnosti.
Lokalne znamenitosti
Sea Air Village je obdan z različnimi znamenitostmi, ki bogatijo kampiranje:
- Rehoboth Beach Boardwalk: Slikovita sprehajalna pot ob obali, obdana z trgovinami, restavracijami in možnostmi zabave, le dve milji stran.
- Funland: Klasični zabaviščni park z vožnjami in igrami za vse starosti.
- Gordon’s Pond State Park Area: Idealno za naravne sprehode, kolesarjenje in uživanje v lokalni divjadi.
- Thompson Island Trailhead: Slikovita pot, popolna za pohodništvo in uživanje v obalni lepoti.
Ugodna lokacija
Zaradi svoje osrednje lege Sea Air Village omogoča enostaven dostop do različnih ugodnosti:
- Nakupovanje in prehranjevanje: Številne lokalne trgovine in restavracije so le nekaj korakov stran.
- Plaže: V dveh miljah od čudovitih atlantskih plaž, ki nudijo možnosti za sončenje, plavanje in deskanje.
- Javni prevoz: Dostopnost do bližnjih mest, vključno z Lewesom in Dewey Beachom.
- Lokalni dogodki: Sodelujte v skupnostnih prireditvah, kot so Sea Witch Festival in čiščenje plaž skozi vse leto.
Pridružite se nam v Sea Air Village
Če iščete skupnost, ki ponuja tako sprostitev kot pustolovščino, z vsemi udobji in priročnostmi na dosegu roke, ne iščite več kot Sea Air Village. Sprejmite življenjski slog, poln družabnih dejavnosti in obalnih raziskovanj. Pridite in odkrijte svoj novi dom v tej idilični obalni skupnosti!
Mnenja gostov
Za ta kamp še ni mnenj.
Najboljši kampi v bližini kampa Sea Air Village
V okolici 30 km ni kampov.
